V6 Série IP telefonů

IP telefon řady V je více než jen výkonný telefon, ale je zároveň i delikátní umělecké dílo, které vedoucím pracovníkům a manažerům poskytne inteligentní a bezproblémovou obchodní komunikaci. Vlajkovou lodí je Fanvil V67 videotelefon s nastavitelnou dotykovou obrazovkou a skvělou podsvícenou klávesnicí, je dokonalou kombinací  elegantního zevnějšku a výkonného vnitřku.

V62 SIP telefon

V62 SIP telefon

Nový Fanvil V62 je více než jen výkonný telefon, je to delikátní umělecké dílo, které firmám poskytne chytrou a plynulou obchodní komunikaci.

V64 SIP telefon

V64 SIP telefon

Nový Fanvil V64 je více než jen výkonný telefon, je to delikátní umělecké dílo, které firmám poskytne chytrou a plynulou obchodní komunikaci.

V65 SIP telefon

V65 SIP telefon

Nový Fanvil V65 je více než jen výkonný telefon, je to delikátní umělecké dílo, které poskytne vedoucím pracovníkům a manažerům inteligentní a bezproblémovou obchodní komunikaci.

V67 Android SIP telefon

V67 Android SIP telefon

Nový Fanvil V67 je více než jen výkonný telefon, je to delikátní umělecké dílo, které poskytne vedoucím pracovníkům a manažerům inteligentní a bezproblémovou obchodní komunikaci