Jako základní firemní telefon s barevným displejem a vestavěným Bluetooth 5.0 a 2,4G/5G Wi-Fi je V64 dokonalou kombinací elegantního zevnějšku a výkonného vnitřku.
Užijte si 3,5palcový barevný displej a intuitivním designem uživatelského rozhraní, usnadňujícím navigaci a vyžadující minimální školení.
V64 podporuje širokopásmový zvukový kodek Opus a G.722 a je spojen s technologiemi redukce šumu a Full-duplex AEC, které přinášejí pohlcující zážitek z poslechu.

V64 podporuje audiokonference pro 6 účastníků a režim správy konference vám umožňuje efektivně ji řídit, jako je přidržení, odstranění a ztlumení hovoru účastníků.

S vestavěným 2.4G/5G WiFi a Bluetooth 5.0 přináší V64 bezdrátový kancelářský zážitek. Poskytuje vysokou škálovatelnost s rozhraním USB 2.0.
V64 je kompatibilní se SIP standardem a hlavními mainstreamovými platformami a lze jej snadno nastavit pro různá řešení pro snížení investic.

  • 3,5 palcový 480x320 barevný LCD dispelej
  • Podpora širokopásmového zvukového kodeku G.722 a Opus
  • Podpora 6-cestné audio konference
  • Dva gigabitové porty, integrováno PoE napájení
  • Vestavěná 2.4G/5G WiFi a Bluetooth 5.0
Počet SIP účtů 12
Počet konfigurovatelných tlačítek

8 DSS keys with LED indicator light

Protokoly/Standardy SIP2.0 over UDP/TCP/TLS, RTP/RTCP/SRTP, STUN, DHCP, PPPoE, 802.1x, L2TP, OpenVPN, SNTP, FTP/TFTP, HTTP/HTTPS, TR-069
Síťové připojení 10/100/1000 Mbps Ethernet, dual bridged port for PC bypass
WiFi

2.4GHz, 802.11 b/g/n, 5GHz, 802.11 a/n/ac

Bluetooth

Bluetooth 5.0: Support Bluetooth headset/ Pairing mobile devices

Audio HD Voice Microphone/Speaker (Handset/Hands-free, 0 ~ 7KHz, Frequency Response), HAC handset, Wideband ADC/DAC 16KHz Sampling, Narrowband Codec: G.711a/u, G.723.1, G.726, G.729A/B, iLBC, Wideband Codec: G.722, Opus, Full-duplex Acoustic Echo Canceller (AEC), Voice Activity Detection (VAD) / Comfort Noise Generation (CNG) / Background Noise Estimation (BNE) / Noise Reduction (NR) / Automatic Gain Control (AGC), Packet Loss Concealment (PLC), Dynamic Adaptive Jitter Buffer, DTMF: In-band, Out-of-Band (RFC2833/ SIP INFO), VQM voice quality monitoring
Power over Ethernet Ano
Volací funkce Call out / Answer, Mute/Unmute (microphone), Call Hold/Resume, Call Waiting, Call Transfer (Attended/Unattended), Speed dial, Intercom, Redial, Voice Message (on server), Hot Line, Hot desking, BLF
Nasazení a údržba Auto-Provisioning via FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/DHCP OPT66/SIP PNP/TR069, Web Management Portal, Web-based Packet-dump, Configuration Export / Import, Firmware Upgrade, Syslog
comments-solid.svg

Helpdesk

Je potřeba se zaregistrovat a poté zadat své uživatelské jméno a heslo.

Připojit na helpdesk
download-solid.svg

Download

Instalační průvodce, brožury a datasheety v přípravě

Ke stažení Stránky výrobce Instalační návod
question-circle-solid.svg

FAQ

        Diskuse k nejčastějším problémům.             

Otázky a odpovědi
Zdroj dynamické sekce: Poptávka (Formulář)