X Série IP telefonů

Fanvil X řada, 4. generace IP telefonů, je kromě toho, že dědí bohaté zkušenosti s VoIP, a my jsme znovu inovovali, řada X byla upgradována na barevnou obrazovku a zachovala si design druhé obrazovky. Pokrývá celou škálu zařízení od základní úrovně až po podnikové telefony. Jako produktová řada 4. generace Fanvil poskytuje uživatelům nejlepší uživatelskou zkušenost, která uspokojí všechny potřeby firemních uživatelů pro IP komunikační zařízení, zejména na podenterprise trhu.

X7A Android SIP telefon

X7A Android SIP telefon

Jako špičkový podnikový IP telefon s Android 9.0 poskytuje Fanvil X7A uživatelům inteligentnější a plynulejší dotykové ovládání.

X7 SIP telefon

X7 SIP telefon

S moderním a jasným designem je Fanvil X7 špičkový podnikový IP telefon pro firemní uživatele, kteří potřebují okamžitý přístup ke všem důležitým informacím.

X210 SIP telefon

X210 SIP telefon

Fanvil X210 je špičkový podnikový IP telefon pro uživatele, kteří potřebují získat přístup k flexibilním a pokročilým funkcím, aby zvládli střední až vysoké objemy hovorů při své každodenní práci.

X4G SIP telefon

X4G SIP telefon

Fanvil X4G je funkčně bohatý SIP telefon pro podnikání. 4 linkový IP telefon byl navržen s ohledem na snadné použití i v těch nejmenších detailech.