XU Série IP telefonů

Jako ideální IP telefon s elegantním vzhledem poskytuje řada Fanvil XS/XU uživatelům přímý přístup k instrukcím s intuitivním designem jednoho nebo více displejů s vysokým rozlišením a nově navýšenými tlačítky linek, které nabízejí větší flexibilitu a produktivitu, aby splnily různé požadavky firem. IP telefon Fanvil řady XS/XU vám přináší pohlcující HD audio zážitek ve vysokém i nízkém pásmu na sítí.

X5U-R SIP telefon červený

X5U-R SIP telefon červený

Speciální a výrazný, červený Fanvil X5U-R poznáte na první pohled na dálku. Je navržen pro použití ve speciálních scénářích, kde je potřeba zařízení snadno najít v případě nouze, jako jsou hasičské stanice, nemocnice, government atd.

X5U SIP telefon

X5U SIP telefon

Špičkový IP telefon Fanvil X5U se dvěma barevnými displeji a nově přidanými tlačítky s LED osvětlením poskytuje přímý přístup k instrukcím s cílem nabídnout větší flexibilitu a produktivitu, aby zvládal různé firemní požadavky. 

X6U SIP telefon

X6U SIP telefon

Špičkový IP telefon Fanvil X6U se třemi barevnými displeji, s 6 linkovými tlačítky s LED indikátorem a vestavěným Bluetooth poskytuje přímý přístup k instrukcím s cílem nabídnout větší flexibilitu a produktivitu, aby splnil vysoké požadavky firem.

X3U Pro SIP telefon

X3U Pro SIP telefon

Podnikový IP telefon Fanvil X3U jako ideální cenově výhodný gigabitový IP telefon. Poskytuje přímý přístup k instrukcím na intuitivním designovém barevném displeji s vysokým rozlišením, což vám nabízí větší flexibilitu a produktivitu.