H Série Hotelových telefonů

H série je nejnovější řada Fanvil telefonů určená pro hotely. Jeho stylový, moderní vzhled, vynikající kvalita hlasu a výkonné funkce spolu s odpovídajícími integrovanými komunikačními platformami mohou nahradit tradiční telefony a mohou se stát novou generací inteligentních koncových zařízení. Hotelový IP telefon H-Series bude vypadat skvěle ve většině hotelových pokojů a bude podporovat většinu aplikačních požadavků. Navíc má vynikající kvalitu hovoru.

H3 hotelový SIP telefon

H3 hotelový SIP telefon

Telefon Fanvil H3 je skvělou a dostupnou volbou pro hotelové telefony. Kromě elegantního vzhledu je Fanvil H3 také vybaven všemi dúležitými funkcemi, hot tlačítka pro servisní linku, rychlé volby, hlasovou schránku atd.

H2U hotelový SIP telefon

H2U hotelový SIP telefon

Fanvil H2U je malý a stylový kompaktní IP telefon, nabitý funkcemi včetně 2 SIP linek, 10 tlačítek rychlých voleb, 1 programovatelné DSS tlačítko a HD reproduktor ve sluchátku.

H5 hotelový SIP telefon

H5 hotelový SIP telefon

Fanvil H5 skvělou a dostupnou volbou pro hotelové IP telefony. S 3,5 palcovým barevným displejem je to také uživatelsky přívětivý hotelový telefon. Hotel může upravit informace na obrazovce a přinést hotelovým hostům lepší informovanost.