V jednom zařízen získáte řadu funkčních rozhraní: broadcasting, nahrávání, interkom, zabezpečení. Prostřednictvím připojení externích zařízení například audio a video interkomy, reproduktory, security spínače a další, může Fanvil PA2S používat v různých scénářích nasazení. Velikost zařízení je malá, což je vhodné pro DIY aplikace pro přizpůsobení do různých řešení.

PA2S je kompaktní , jednoduchý a flexibilní pro zabudování do různých průmyslových zařízení. Je vhodný pro svépomocné aplikace do různých integrovaných řešení.

Na základě standardního komunikačního SIP protokolu může být Fanvil PA2S široce nasazen v LAN i WAN, což udržuje hodnotu investice do vybavení. Fanvil PA2S, který podporuje širokopásmový kodek G.722 a Opus, přináší uživatelům křišťálově čistý sluchový zážitek na telekomunikační úrovni a umožňuje, aby se zvuk šířil dále a čistěji. Zvuk je zřetelně slyšet i ve velkém prostoru. Lze ho připojit k externím zařízením, jako jsou mikrofony, mobilní telefony, FM rádio a pasivní/aktivní reproduktory, podporuje MP3 broadcast, pro zajištění real-time vysílání v kampusech, nemocnicích, průmyslových budovách, letištích atd.
PA2S lze připojit k infračerveným sondám a spínačům pro zapínaní výstražných světel, závor a dalších zařízení přes vstupní/výstupní rozhraní, čímž lze realizovat automatický alarm a dálkové otevírání dveří.
Uživatelé mohou sledovat HD videa obraz z kamery na IP telefonu prostřednictvím Fanvil PA2S a sledovat situaci v reálném čase.

 

  • Rozhraní pro tlačítko nouzového volání, aktivní hovor
  • NVR videa nahrávaní, standardní RJ45 rozhraní
  • Nahrávací výstup, 3,5mm standardní audio rozhraní
  • Audio line vystupní port, rozšiřitelný externí aktivní reproduktor
  • 1 přepínač signalu vstupní a výstupní port (vestavěné relé)
  • 10W ~ 30W mono kanál výkonového zesilovače výstup, podle na vstupní napětí pro nastavení výstupního výkonu
  • Síťový port 10/100 Mbps, integrované PoE

     

SIP účtů
2
Protokoly/Standardy

SIP v1 (RFC2543), v2 (RFC3261) over UDP/TCP/TLS, RTP/RTCP/SRTP, STUN, DHCP, IPv6, PPPoE, L2TP, OpenVPN, SNTP, FTP/TFTP, HTTP/HTTPS, TR-069

Síťové připojení

10/100Mbps Ethernet

Audio

Narrowband speech coding: G.711a / u, G.723.1, G.726-32K, G.729AB, Broadband speech coding: G.722, Duplex intercom with Acoustic Echo Canceller (AEC), DTMF: In-band, out-of-band DTMF (RFC2833) / SIP Info

Power over Ethernet Ano
Nasazení a údržba

Auto-provisioning via FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/DHCP OPT66/SIP PNP/TR-069, Web management portal, Web-based packet dump, Configuration export / import, Firmware upgrade, Syslog

comments-solid.svg

Helpdesk

Je potřeba se zaregistrovat a poté zadat své uživatelské jméno a heslo.

Připojit na helpdesk
download-solid.svg

Download

Instalační průvodce, brožury a datasheety v přípravě

Ke stažení Stránky výrobce Instalační návod
question-circle-solid.svg

FAQ

        Diskuse k nejčastějším problémům.             

Otázky a odpovědi
Zdroj dynamické sekce: Poptávka (Formulář)