Je založena na operačním systému Android 9.0 a splňuje požadavky pro přizpůsobení k průmyslovým aplikacím a sekundárního vývoje. Díky výkonným funkcím, jako je vzdálené otevírání dveří a real-time monitorování bezpečnostních zařízení, je ideální i57A jako asistent pro správu objektů, rodinných domů a kancelářských budov.
Zařízení i57A je vybaveno systémem Android 9.0 a lze jej snadno integrovat s aplikacemi třetích stran, čímž splňuje požadavky pro přizpůsobení různých aplikací a dalšího vývoje.
i57A podporuje vestavěné skvělé světelné efekty, které mohou být měnitelné podle různých stavů, jako je vyzvánění, hlasová pošta a zmeškaný hovor. Světelný efekt lze nastavit ve webové konfigurační stránce zařízení.

Stanice poskytuje křišťálově čistý zvuk a uživatelům vysoce kvalitní obousměrnou hands-free komunikaci. Díky videohovorům v rozlišení HD na celé obrazovce mohou uživatelé snadno identifikovat návštěvníky.

Díky monitorování v reálném čase lze kontrolovat obraz z kamer na dvorku, skladu a parkovišť. Uživatelé mohou okamžitě zasáhnout, jakmile se objeví jakékoli podezření.

i57A je vybavena vestavěným Bluetooth 5.0, který lze použít k přenosu dat, jako je hudba, obrázky a videa. Možnost připojení TF karty až do 256G, což poskytuje velkou úložnou kapacitu. Podporuje bezdrátové připojení díky vestavěné 2,4G/5G WiFi, což přináší menší počet kabelů a snížení nákladů.i57A se vyznačuje bohatými vstupními a výstupními rozhraními, která lze snadno propojit s jinými bezpečnostními zařízeními a přizpůsobit je různým řešením.

  • 10,1“ (1280x800) kapacitní barevný dotykový displej
  • Operační systém Android 9.0
  • Hliníkový design panelu, spolehlivý a odolný
  • Vestavěné cool světelné efekty, které lze nastavit jako indikátory stavu
  • Real-time video z dveřních telefonů s video kodekem H.264 a vysokým rozlišením 1080P
  • HD kvalita hlasu s vestavěným 2W reproduktorem a akustickým potlačením ozvěny
  • Vestavěné Bluetooth 5.0 a WiFi 2,4 GHz/5G
  • Podpora RS-485, 8 rozhraní alarmových vstupů a 2 vestavěná relé
  • Integrované rozhraní Micro USB a slot pro TF kartu s maximální kapacitou 256 GB
  • Podpora PoE, podpora instalace na stěnu
Protokoly/Standardy SIP v1 (RFC2543), v2 (RFC3261) over UDP/TCP/TLS, RTP/RTCP/SRTP, STUN, DHCP, IPv6, PPPoE, L2TP, OpenVPN, SNTP, FTP/TFTP, HTTP/HTTPS, TR-069
Síťové připojení 10/100Mbps Ethernet
Audio Wideband ADC/DAC 16KHz sampling, Narrowband codec: G.711A/U, G.723.1,G.726-32K,G.729AB, iLBC, Wideband codec: G.722,Opus, Full-duplex hands-free speakerphone with AEC, Voice Activity Detection (VAD) / Comfort Noise Generation (CNG) / Background Noise Estimation (BNE) / Noise Reduction (NR), Packet Loss Concealment (PLC), Dynamic Adaptive Jitter Buffer, DTMF: In-band, Out-of-Band – DTMF-Relay (RFC2833) / SIP INFO
Power over Ethernet Ano
Video

Hardware video decoding: H.264, Video call resolution: QVGA / CIF / VGA / 4CIF / 720P / 1080P

Nasazení a údržba Auto-Provisioning via FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/DHCP OPT66/SIP PNP/TR069, Web Management Portal, Web-based Packet-dump, Configuration Export / Import, Firmware Upgrade, Syslog
comments-solid.svg

Helpdesk

Je potřeba se zaregistrovat a poté zadat své uživatelské jméno a heslo.

Připojit na helpdesk
download-solid.svg

Download

Instalační průvodce, brožury a datasheety v přípravě

Ke stažení Stránky výrobce Instalační návod
question-circle-solid.svg

FAQ

        Diskuse k nejčastějším problémům.             

Otázky a odpovědi
Zdroj dynamické sekce: Poptávka (Formulář)